طراحی سوله با تعرفه ویژه در شهرکهای صنعتی

طراحی سوله با تعرفه ویژه در شهرکهای صنعتی

با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و شعار سال جدید با عنوان جهش تولید، طی جلسه ای که با مهندسین طراح و نظارت دفتر فنی برگزار کردیم تصمیم بر این شد که در سال جدید تعرفه حق الزحمه هرگونه خدمات طراحی و محاسبات و نظارت سوله های صنعتی درکلیه شهرکهای صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور با تعرفه ویژه در راستای کمک و تخفیف ۵۰ درصدی به صنعتگران و کارفرمایان و احداث کنندگان واحدهای تولیدی انجام پذیرد ضمنا خدمات نقشه برداری و تهیه نقشه های توپوگرافی و همچنین نقشه کشی ساختمان و سالن های صنعتی و سالن تولید و تهیه نقشه ساختمان اداری و انبار و نگهبانی مشمول خدمات ما می باشد.تا ما نیز هر چند با گامی کوچک در این پویش اقتصادی سهیم باشیم.

مهندس نوید مهرآوری

طراح ومحاسب سازه و سوله های صنعتی.عضو نظام مهندس اردبیل

مهندس ناظر در شهرک های صنعتی

5 دیدگاه در “طراحی سوله با تعرفه ویژه در شهرکهای صنعتی

  1. سلام خسته نباشید سوله ای سبک میخاستم۲۰در ۳۶ در ساری راه اندازی کنم طوری طراحی بشه که بعدا یه سوله ای در کنارش ساخت به همان اندازه؟
    ولی نقشش از قبل تهیه بشه؟ آیا امکانش هست؟

    1. سلام بله . هرسوله ای بخواهید ما طراح براتون انجام میدیم . فقط لطفا کروکی زمین و یا نقشه توپوگرافی زمین را برام بفرستید .

  2. سلام . در منطقه ویژه اقتصادی نمین جنب شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل سوله احداث میکنم 2000 متر زمین خریدم برای احداث کارخانه پلاستیک سازی و ظروف یکبار مصرف . شما سوله را طراحی میکنید اگر بخواهید طرح معماری و دفترچه محاسبات بدید هزینتون متفاوت هست یا نه ؟ هزینه نظارت برای یک سوله 900 متری چقدر دریافت میکنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *