طراحی سوله و سازه فلزی

طراحی سوله و سالنهای صنعتی

نظارت براجرای پروژه های عمرانی و صنعتی

متخصص طراحی و اجرای ساختمان و سوله در شهرک صنعتی و کارخانجات تولیدی

ارائه نقشه،محاسبات ، دفترچه محاسبات ،لیستوفر و متره و برآورد

30 الی 50 درصد کاهش هزینه های ساخت بصورت تضمینی

برای شروع طرح های صنعتی و تولیدی و یا هر طرح عمرانی و صنعتی نیاز به طرح اولیه و متره و برآورد هزینه های آن میباشد. قبل از هر اقدامی تهیه طرح و مشرف شدن به نیازهای اولیه باعث میشود که کارفرمایان محترم از هدر رفت سرمایه و زمان خود جلوکیری نمایند . اینجانب با تکیه برتجربیات چندساله خود و همکارانم در دفتر فنی خود و درگروه کـــارخــانه صنعتی پــــارس ســــوله سعی مینماییم بهترین ایده های ساخت و ساز را در اختیار کارفرمایان و صنعتگران عزیز قرار دهیم . صفرتاصد طراحی سوله و سالنهای تولید از طراحی فنداسیون و سازه و پوشش سقف و طراحی معماری و چیدمان ماشین الات خط تولید در دفتر ما انجام میپذیرد . کاهش 30 الی 50 درصدی هزینه ساخت شما با ارایه طرحهای اقتصادی و کارآمد که حاصل تجربیات چندین ساله ما در این زمینه میباشد برای شما صنعتگر عزیز خیلی راهگشا خواهد بود. شما با انتخاب ما در اولین اقدام از هدر رفت سرمایه و زمان خود جلوگیری نموده و سرمایه خود را برای مراحل تولید پس انداز نمایید. طرحهایی که مابرای شما ارائه میدهیم کاملا مهندسی و برپایه واقعیت و به دور از هرگونه هزینه اضافی میباشد. در احداث ساختمان سوله و سالنهای تولید ما واقعا متخصص هستیم و هزینه ای که از شما دریافت میکنیم در مقابل صرفه جوییها یی که ارایه میدهیم خیلی ناچیز است . در تمام مراحل ساخت و راه اندازی با استفاده از اطلاعات و امکانات محدودمان در خدمت صنعتگران و کارفرمایان و سرمایه گذاران عزیز در شهرک های صنعتی و نواحی صنعتی و..هستیم. گستره خدمات مانه تنهادر سراسر کشور بلکه در خارج ازکشور  هم درخدمت شمامیباشد. طراحی انواع سردخانه و سورتینگ ،طراحی سوله برنجکوبی و بوجاری ،طراحی سردخانه بالای صفر و زیرصفر ،ارایه نقشه های سوله و فنداسیون کارخانه تولید موادغذایی و بسته بندی ،کارخانجات تولید آب معدنی و نوشابه ،کارخانجات کارتن سازی و مقواسازی ،طراحی نقشه کارخانه تولید دربهای ضدسرقت ،کارخانه تولید ام دی اف و چوب ، سوله تالار و سوله تولید و فراوری چای ، سوله های تولید مبلمان ، سوله تولید صنایع شیمیایی و سلولزی ،سوله تولید مواد نفتی و پتروشیمی ، سوله ریخته گری و ذوب فلزات ، طراحی و ارایه نقشه برای ساختمانهای بلند مرتبه ، طراحی داخلی و بیرونی پروزه های عمرانی و صنعتی و..

مهندس نوید مهرآوری

طراح و محاسب سوله و سازه های فلزی

09143542404تماس

7 دیدگاه در “طراحی سوله و سازه فلزی

  1. سلام جناب مهندس مهرآوری
    ما زمینی به مساحت ۳۰۰۰متر مربع از منطقه ویژه اقتصادی نمین خریداری کردیم . میخواهیم سوله و سالن تولید احداث کنیم. میخواستم هزینه طراحی و نظارت را بفرمایید . چقدر زیر تعرفه نظام مهندسی میگیرید .

  2. با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز مهندس مهرآوری .
    تعرفه طراحی سوله و ساختمان در شهرک صنعتی با داخل هر چه تفاوتی دارد؟ تعرفه نظارت در شهرک صنعتی چقدر میباشد

  3. هزینه طراحی سوله در منطقه ویژه اقتصادی نمین چند هست؟آیا شما در منطقه ویژه اقتصادی هم خدمات نقشه کشی و نظارت انجام میدید؟

  4. سلام یه سوله ورزشی میخاستیم طراحی کنید که قوسی باشه زمانش رو اگه لطف بفرمایید که چقدر طول میکشه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *